ثبت نام جهت تخفیف ویژه قطارهای رجا در سال 1397

بدینوسیله به اطلاع همکاران محترم می رساند، در راستای ارتقاء سطح رضایتمندی و انگیزشی همکاران در خصوص ارائه تسهیلات رفاهی ثبت نام همکاران و خانواده محترمشان برای بهره مندی از تخفیف ویژه جهت استفاده از قطارهای شرکت رجا در سال 1397 از تاریخ 01/02/1397 لغایت ساعت 14 مورخه 07/02/1397 از طریق سامانه رفاه انجام می گیرد.

شرایط:

1- تخفیف اعلام شده ویژه همکاران و خانواده محترمشان(همسر،فرزند،پدر و مادر )می باشد.

2- اعتبار تخفیف فعلا فقط در سال 1397 می باشد.

3- مهلت ثبت نام پایان ساعت 14 مورخه 07/02/1397 می باشد.بدیهی است بدلیل پردازش اطلاعات ثبت نام کنندگان توسط شرکت رجا تاریخ اعلام شده قابل تمدید نمی باشد.

4- با توجه به نوع اطلاعات درخواستی شرکت رجا ، همکاران محترم شماره های کد ملی را هنگام ثبت نام بصورت تفکیک باید ثبت کنند.

5-درصورت هرگونه اشتباهی در ثبت اطلاعات و عدم امکان تمدید ثبت نام از سوی شرکت رجا به هیچ عنوان امکان اصلاح اطلاعات ثبت نامی نبوده ودرصورت اشتباه در وارد کردن اطلاعات نام مربوطه از لیست حذف می گردد.لذا به همکاران توصیه می گردد در ثبت اطلاعات دقت کافی نمایند.

6-پس از ثبت نام همکاران و ارسال لیست به شرکت رجا نحوه استفاده از تخفیف توسط همین سامانه یا کانال واحد رفاه در پیام رسان سروش به اطلاع همکاران محترم می رسد.

7-ثبت نام در این مرحله برای همکاران محترم هیچ گونه ای هزینه نداشته و فقط برای ارسال اسامی همکاران و خانواده محترمشان به شرکت رجا می باشد

 

جهت ثبت نام اینجا را کلیک نمائید

 

raja3                           raja2